Start kampanii
15 lutego 2022 10:00

Pets Diag S.A.

Branża: 

diagnostyka weterynaryjna, analiza pierwiastkowa sierści i włosów, suplementy zwierzęce, karmy

CEO: 

Marcin Maciąg

Rok założenia: 

2019

Start kampanii:

15 lutego 2022 10:00

W branży laboratoryjnej działamy już od 10 lat, wykonując z powodzeniem badanie diagnostyczne polegające na analizie pierwiastkowej włosów. Dzięki wieloletniej pracy z pacjentami z całego świata zdobyliśmy feedback, mówiący jednoznacznie o potrzebie podobnej diagnostyki dla zwierząt.

Wiemy, że decyzja o wykorzystaniu tego potencjału i zagospodarowaniu niszy rynkowej, pozwoli spełnić nam niezaspokojone potrzeby milionów właścicieli zwierząt na całym świecie, nastawionych na najwyższy poziom usług dla swoich bliskich, do których obok ludzi zaliczają również swoje zwierzęta.

Dlatego, we współpracy z uniwersyteckim zespołem naukowym oraz w oparciu o najnowsze osiągnięcia techniki laboratoryjnej, zrealizowaliśmy projekt unijny, opracowując badanie EHAA – test oceniający stopień odżywienia organizmu zwierząt, umożliwiający ocenę stosowanej diety oraz jej korektę w celu optymalnej poprawy ich zdrowia i kondycji. Jesteśmy jedynym laboratorium na świecie z tego typu badaniem udokumentowanym naukowo.

Dołącz do nas! Dzięki twojej inwestycji będziemy mogli rozwijać nasz startup na polskim i międzynarodowym rynku. Zapisz się na newsletter a wkrótce otrzymasz więcej informacji.

15.02.2022 r. o godz. 18.30 zaplanowaliśmy dla Państwa wydarzenie w postaci webinaru, podczas którego zostanie omówiona obecna sytuacji spółki, zarówno w kontekście planowanych działań komercyjnych jak i rozpoczynającej się emisji akcji.

Aby zapisać się na webinar należy kliknąć w link

Udostępnij emisję

Więcej informacji

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii, a najważniejsze informacje o spółce otrzymasz jeszcze przed jej rozpoczęciem. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich. Ponadto, inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.